Naprzeciw zmianom...

Na rynku nieruchomości obecnie panuje spora konkurencja. Odczuwają to zwłaszcza Pośrednicy w Obrocie Nieruchomościami.

Tego stanu rzeczy na pewno nie ułatwi zniesienie licencji dla Pośredników. Spowoduje to jak nietrudno się domyślić powstanie kolejnych biur, przez co walka o potencjalnych klientów i o nowe oferty może się okazać nie lada wyzwaniem.

Nie łatwo będzie również portalom ogłoszeniowym.

Dlatego nasz portal www.nieruchomosci.net.pl rozumiejąc potrzeby współczesnego rynku wychodzi swoim klientom naprzeciw.

Nowy rok zaczęliśmy od sporych zmian – teraz prezentujemy się Państwu w nowej odsłonie. Przede wszystkim zmieniliśmy szatę graficzną – w nadziei, iż spodoba się naszym użytkownikom. Poczyniliśmy starania, aby prezentować Państwa oferty na szerszą skalę przez co zwiększyła się także oglądalność naszego portalu. Tym samym Państwa oferty docierają do szerszego grona klientów.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy także kolejny bonus - narzędzie ułatwiające pracę przy pozyskiwaniu ofert, mianowicie Monitor Ofert.

Wspomniany Monitor Ofert to program, który na bieżąco i automatycznie powiadania użytkownika o pojawiających się prywatnych ofertach sprzedaży nieruchomości. Dzięki temu agenci biur nieruchomości korzystających z Monitora Ofert podpisują średnio 125% więcej umów na pośrednictwo niż dotychczas i są to w większości umowy na wyłączność!

Dzięki naszemu systemowi pierwsi mają kontakt z osobami prywatnymi, które zdecydowały się sprzedać lub wynająć swoje nieruchomości i mają możliwość monitorowania całego procesu pozyskiwania nowych klientów. Uzyskiwanie informacji o nowych ofertach sprzedaży zanim dowiedzą się o nich inne biura, daje nieocenione możliwości rozwoju i zwielokrotnienia dochodów. Bądźcie bardziej konkurencyjni!

Sprawdźcie sami nowe atuty naszego portalu.

Powrót do wszystkich artykułów