Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/nnpl/domains/nieruchomosci.net.pl/public_html/include/class.site_offer.inc.php on line 128 Działka rolna na sprzedaż - Darłowo, Nad morzem, Lotników morskich - Nieruchomosci.net.pl

Działka rolna na sprzedaż

Darłowo, Nad morzem, Lotników morskich

Uwaga! To jest ogłoszenie archiwalne. Nie będziesz mógł się skontaktować z ogłoszeniodawcą ani sprawdzić szczegółów oferty.
  • Cena: 160 000 PLN
  • Cena za m2: 53,32 PLN / m2
  • Powierzchnia działki: 3001 m2
  • Długość działki: 120
  • Szerokość działki: 50
  • Kształt działki: prostokąt
  • Numer ogłoszenia: NNPL_12532234

Opis oferty

Działka rolna położona nad morzem. W sprzedaży dwie niezabudowane działki gruntu o łącznej powierzchni 6 001 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 120 m i szerokości ok. 50 m, położone w odległości ok. 400 m od rzeki Grabowej i ok. 1 km od morza. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Darłowo działki te leżą na terenie łąk, bez prawa zabudowy – symbol 75RZ. Tereny te są położone w granicach pasa ochronnego. W ewidencji gruntów są to łąki klasy ŁV. Działki od północy, wschodu i zachodu graniczą z działkami niezabudowanymi, od południa z utwardzoną drogą dojazdową. Za drogą znajduje się siedlisko z całorocznym budynkiem mieszkalnym. Działki położone w kompleksie innych działek wykorzystywanych rekreacyjnie. Właściciele sąsiednich działek mają swoje działki ogrodzone, zagospodarowane, postawione są na nich przyczepy holenderskie, wykopane studnie głębinowe i przez okres sezonu letniego przebywa na nich dużo letników. Prąd w drodze dojazdowej. Z działki można dojść spacerkiem na plażę w ciągu 15 minut. Każda działka o powierzchni 3 000 i 3001 mkw. w cenie po 160 000 zł.

Budynek s.c. Maria Peryga-Dubiel, Lilla Budynek

Wenedów 17
Darłowo
Pokaż numer telefonu

Podaj swój adres e-mail aby włączyć powiadomienia o podobnych ofertach!