Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/nnpl/domains/nieruchomosci.net.pl/public_html/include/class.site_offer.inc.php on line 128 Działka budowlana na sprzedaż - Jezierzany, Klonowa - Nieruchomosci.net.pl

Działka budowlana na sprzedaż

Jezierzany, Klonowa

Uwaga! To jest ogłoszenie archiwalne. Nie będziesz mógł się skontaktować z ogłoszeniodawcą ani sprawdzić szczegółów oferty.
  • Cena: 110 000 PLN
  • Cena za m2: 89,07 PLN / m2
  • Powierzchnia działki: 1235 m2
  • Długość działki: 40
  • Szerokość działki: 36
  • Numer ogłoszenia: NNPL_12532233

Opis oferty

Działka budowlana nad morzem. Działka o powierzchni 1 235 mkw., w kształcie litery L o długości boków ok. 40 m i 36 m oraz szerokości ok. 24 m, położona przy ul. Klonowej, w odległości ok. 1 km od jeziora Wicko i 3 km od morza. Bokiem o długości 24 m graniczy z drogą dojazdową. Woda w drodze dojazdowej, prąd i kanalizacja na działkach sąsiednich. Dojazd do działki drogą gruntową długości ok. 500 m od asfaltu. W bezpośrednim sąsiedztwie działki niezabudowane, dalej stoją murowane i drewniane domki letniskowe. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod tereny zabudowy rekreacji indywidualnej (letniskowej). Dopuszcza się funkcję mieszkaniową w formie jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego na działce lub wbudowana w jeden budynek na działce. Powierzchnia zabudowy maksymalnie 25% powierzchni działki, powierzchnia biologicznie czynna minimalnie 50%, wysokość zabudowy maksymalnie 2 kondygnacje, w tym druga jako poddasze użytkowe. Dachy strome, symetryczne, dwuspadowe lub naczółkowe. Jezierzany, to miejscowość turystyczna licząca 173 mieszkańców, położona nad jeziorem Wicko, w środkowej części Polskiego Wybrzeża. Odległość od morza (Jarosławiec) 3 km, od Darłowa 20 km i 23 km od Sławna. Jezioro Wicko to dawna zatoka morska oddzielona od Bałtyku lesistą mierzeją. Jest to idealne miejsce dla wędkarzy.

Budynek s.c. Maria Peryga-Dubiel, Lilla Budynek

Wenedów 17
Darłowo
Pokaż numer telefonu

Podaj swój adres e-mail aby włączyć powiadomienia o podobnych ofertach!