Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/nnpl/domains/nieruchomosci.net.pl/public_html/include/class.site_offer.inc.php on line 128 Działka budowlana na sprzedaż - Szczecin, Mierzyn - Nieruchomosci.net.pl

Działka budowlana na sprzedaż

Szczecin, Mierzyn

  • Cena: 166 166 PLN
  • Cena za m2: 166,00 PLN / m2
  • Powierzchnia działki: 1001 m2
  • Długość działki: 48
  • Szerokość działki: 21
  • Kształt działki: prostokąt
  • Numer ogłoszenia: NNPL_5380801

Opis oferty

Na sprzedaż działka o powierzchni 1001 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Mierzynie (okolice ul. Kolorowej). Przedmiotem oferty jest działka z kompleksu kilku działek o podobnej powierzchni. Uzbrojenie: energia elektryczna i gaz bezpośrednio przy działce (widoczne na zdjęciach). Wydane i aktualne warunki przyłączenia energii elektrycznej. Właściciel wystąpił do dostawców mediów o warunki przyłączenia wody i gazu. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna wolno stojąca i bliźniacza. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Dojazd drogą utwardzoną płytami betonowymi. Inwestor może wystąpić o warunki zabudowy pod dom jednorodzinny wolno stojący lub bliźniaczy z uwagi na sąsiedztwo. Niewykluczona jest sprzedaż dwóch sąsiednich działek z kompleksu. Oferta idealna jako zakup inwestycyjny z uwagi na niewygórowaną cenę lub dla Klienta chcącego szybko rozpocząć budowę domu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobista weryfikację.

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja zaznaczona na mapie jest przybliżona

ASPECT Małgorzata Baumgart

Lisia 21
Szczecin
Pokaż numer telefonu

Skontaktuj się w sprawie tej oferty

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267. (więcej...)

Dodane przez: Małgorzata Baumgart Pokaż numer telefonu

Podaj swój adres e-mail aby włączyć powiadomienia o podobnych ofertach!