Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/nnpl/domains/nieruchomosci.net.pl/public_html/include/class.site_offer.inc.php on line 128 Działka budowlana na sprzedaż - Wólka okopska - Nieruchomosci.net.pl

Działka budowlana na sprzedaż

Wólka okopska

  • Cena: 65 000 PLN
  • Cena za m2: 6,13 PLN / m2
  • Powierzchnia działki: 10600 m2
  • Numer ogłoszenia: NNPL_12338701

Opis oferty

POD INWESTYCJĘ Oferuje na sprzedaż udział w działkach w miejscowości Wólka Okopska. Lokalizacja Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy trasie S12, 12 kilometrów od przejścia granicznego Dorohusk oraz gminnej drodze asfaltowej; z obydwu możliwy jest zjazd. Opis i charakterystyka Nieruchomość faktycznie składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 10 600 m2, czyli prawie 1,1ha. Teren działki jest płaski. Nieruchomość jest częściowo zarośnięta krzewami. Szczegóły oferty Teren na którym położone są przedmiotowe działki nie jest objęty aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zaś zgodnie z Studium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Dorohusk przedmiotowe działki położone są na obszarze gruntów rolnych z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej RM. Zadzwoń i umów się na oglądanie, a nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z obsługą.

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja zaznaczona na mapie jest przybliżona

Kompleksowa Obsługa Rynku Nieruchomości Anna DziokPokaż numer telefonu

Skontaktuj się w sprawie tej oferty

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267. (więcej...)

Dodane przez: Anna Dziok Pokaż numer telefonu

Podaj swój adres e-mail aby włączyć powiadomienia o podobnych ofertach!