Szeroka sieć dystrybucji ogłoszeń

Publikujemy ogłoszenia zarówno w serwisach własnych - nieruchomosci.net.pl i domy.net.pl, jak również w popularnych agregatorach - m.in. Trovit i Mitula.

Bezkonkurencyjna oferta cenowa i bezpłatny okres testowy

Publikowanie ogłoszeń z Grupą Nieruchomosci.net.pl jest wyjątkowo opłacalne. Porównaj naszą ofertę z cenami konkurencji, a szybko zobaczysz jak atrakcyjnę są nasze pakiety!

Nowi klienci z Monitorem Ofert

Jako nasz partner otrzymasz darmowy dostęp do programu Monitor Ofert, będącego agregatorem prywatnych ofert nieruchomosci, które możesz pozyskać dla swojego biura!

Pełna automatyzacja obsługi

Integracja z popularnymi programami do obsługi biur nieruchomości pozwala na automatyczny import ofert wprost z panelu, którym na codzień zarządzasz. Bez żadnego dodatkowego wysiłku!

Pomoc techniczna do Twojej dyspozycji

Pracujemy w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku. Obiecujemy, że nie będziesz się denerwować, czekając godzinami na podniesienie słuchawki przez konsultanta. Zadzwoń – tel. 514 70 55 70.

Proste zasady - żadnych formalności

Wybierzesz pakiet i dołącz do grupy natychmiast – bez zbędnych formalności. Po bezpłatnym okresie testowym nie poniesiesz żadnych kosztów, dopóki jasno nie wyrazisz checi dalszej współpracy. Możesz zrezygnować w każdej chwili. Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość e-mail, a konto wygaśnie wraz z końcem opłaconego okresu.

Zarejestruj się