Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/nnpl/domains/nieruchomosci.net.pl/public_html/include/class.site_offer.inc.php on line 128 Lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum - Nieruchomosci.net.pl

Lokal na sprzedaż

Szczecin, Centrum

  • Cena: 1 450 000 PLN
  • Cena za m2: 5 006,21 PLN / m2
  • Powierzchnia: 289.64 m2
  • Rok budowy: 1938
  • Numer ogłoszenia: NNPL_5380911

Opis oferty

Lokal gastronomiczny na parterze kamienicy mieszczącej się przy jednej z głownych ulic Śródmieścia Szczecina. Powierzchnia całkowita lokalu - 289m2, na parterze 187m2, a w piwnicy 102m2. Na powierzchnię parteru składa się 12 pomieszczeń m.in. sala konsumpcyjna o pow. ok.60m2, kuchnia 24m2, oddzielne WC dla klientów - damskie i męskie, WC i umywalnia dla pracowników, pomieszczenie „czystej przygotowalni” 14,50m2, zmywalnia naczyń 8,5m2. W części piwnicznej mieści się 9 pomieszczeń, które są wykorzystywane m.in. jako magazyny i przygotowalnia brudna. Lokal posiada wejście z ulicy oraz duże okna wystawowe. Na podłogach parteru i piwnicy położone są kafle. Ściany głównej sali sprzedaży i pomieszczeń biura oraz korytarzy gładzone i malowane. W pomieszczeniach zaplecza (kuchnia, pomieszczenie zmywaka, magazynki i toalety) na ścianach położono kafle ułatwiające zachowanie czystości. Pomieszczenia piwnicy w całości są przystosowane do użytkowania – podłoga i ściany pokryte kaflami. Lokal posiada drugie wejście od strony zaplecza. Istnieje możliwość prowadzenia w lokalu innej działalności (handel, usługi). Część pomieszczeń znajdujących się w piwnicy (ok. 60m2 z osobnym wejściem z ulicy) jest wynajęta i przynosi co miesiąc dochód. Cena obejmuje sprzedaż przedsiębiorstwa wraz z nieruchomością i pełnym wyposażeniem. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobista weryfikację.

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja zaznaczona na mapie jest przybliżona

ASPECT Małgorzata Baumgart

Lisia 21
Szczecin
Pokaż numer telefonu

Skontaktuj się w sprawie tej oferty

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267. (więcej...)

Dodane przez: Małgorzata Baumgart Pokaż numer telefonu

Podaj swój adres e-mail aby włączyć powiadomienia o podobnych ofertach!