Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/nnpl/domains/nieruchomosci.net.pl/public_html/include/class.site_offer.inc.php on line 128 Lokal do wynajęcia - Szczecin, Centrum - Nieruchomosci.net.pl

Lokal do wynajęcia

Szczecin, Centrum

  • Cena: 10 500 PLN
  • Powierzchnia: 134 m2
  • Numer ogłoszenia: NNPL_5380906

Opis oferty

Lokal użytkowy w atrakcyjnej lokalizacji. Doskonała wizualizacja, witryny wystawowe, wzmożony ruch pieszych i pojazdów. Lokal posiada salę obsługi/sprzedaży o pow. 67m2 (możliwość powiększenia do 100m2) oraz 3 pomieszczenia zaplecza i toaletę. Dodatkowe wejście od strony zaplecza. Lokal nadaje się na działalność handlową, usługową, gastronomiczną (z wyłączeniem sprzedaży alkoholu), bądź inną. Preferowana wieloletnia umowa najmu z Najemcą o stabilnej pozycji na rynku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobista weryfikację.

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja zaznaczona na mapie jest przybliżona

ASPECT Małgorzata Baumgart

Lisia 21
Szczecin
Pokaż numer telefonu

Skontaktuj się w sprawie tej oferty

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267. (więcej...)

Dodane przez: Małgorzata Baumgart Pokaż numer telefonu

Podaj swój adres e-mail aby włączyć powiadomienia o podobnych ofertach!