Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/nnpl/domains/nieruchomosci.net.pl/public_html/include/class.site_offer.inc.php on line 128 Lokal do wynajęcia - Szczecin, Pomorzany - Nieruchomosci.net.pl

Lokal do wynajęcia

Szczecin, Pomorzany

  • Cena: 5 500 PLN
  • Powierzchnia: 82 m2
  • Numer ogłoszenia: NNPL_5380899

Opis oferty

Lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych ) zlokalizowany przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy. Lokal w kształcie litery L, wejście do lokalu z poziomu zero. Powierzchnia to 82m2, w tym duża sala sprzedaży, toaleta i zaplecze socjalne. Na podłodze terakota, ściany malowane, toaleta w glazurze i terakocie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Lokal posiada duże witryny wystawowe na całej swojej szerokości oraz dodatkowe wejście od zaplecza. Duży ruch pieszych, miejsca parkingowe ogólnodostępne. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobista weryfikację.

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja zaznaczona na mapie jest przybliżona

ASPECT Małgorzata Baumgart

Lisia 21
Szczecin
Pokaż numer telefonu

Skontaktuj się w sprawie tej oferty

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267. (więcej...)

Dodane przez: Małgorzata Baumgart Pokaż numer telefonu

Podaj swój adres e-mail aby włączyć powiadomienia o podobnych ofertach!