Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/nnpl/domains/nieruchomosci.net.pl/public_html/include/class.site_offer.inc.php on line 128 Lokal biurowy do wynajęcia - Szczecin, Śródmieście - Nieruchomosci.net.pl

Lokal biurowy do wynajęcia

Szczecin, Śródmieście

  • Cena: 25 350 PLN
  • Powierzchnia: 390 m2
  • Piętro: 2
  • Rok budowy: 1938
  • Numer ogłoszenia: NNPL_5380900

Opis oferty

Około 390m2 komfortowo wykończonej powierzchni biurowej w budynku wolnostojącym, obecnie w trakcie modernizacji i adaptacji. Na powierzchnię składają się 3 duże pomieszczenia (100/116/35m2), antresola (90m2) oraz pomieszczenia socjalne i toalety (około 50m2). W projekcie powierzchnia biurowa podzielona jest na 7 mniejszych pomieszczeń. Przewidywany standard wykończenia: ściany malowane na biało, na podłogach - parkiet dębowy, a w pomieszczeniach socjalnych, schowkach i serwerowni - linoleum. Toalety: na ścianach mozaika ceramiczna, na podłogach płytki antypoślizgowe. W pomieszczeniach konferencyjnych akustyczne sufity podwieszane. W podłodze zakryte gniazda z instalacjami: en. elektrycznej i komputerowej (tzw. floor box ) ułożone zgodnie z planowanymi miejscami pracy. Przyłącza telefoniczne. Kuchnia i jej wyposażenie oraz rodzaj i rozplanowanie oświetlenia - do uzgodnienia z najemcą (montaż przez wynajmującego, koszty zakupu pokrywa najemca). Wejście z ulicy do budynku wyposażone w zamek otwierany elektrycznie oraz domofon. Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni mieszczącej się na parterze, piętrze lub w piwnicy obiektu, łącznie ok. 1100 m2. Ciepła woda - pojemnościowy ogrzewacz wody, ogrzewanie miejskie. Umieszczanie reklam od strony zewnętrznej budynku wymaga wcześniejszej zgody wynajmującego. Ze względu na prestiżową lokalizację, własne miejsca parkingowe oraz duże możliwości aranżacji, obiekt idealnie nadaje się na siedzibę firmy, prywatnej szkoły, itp. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobista weryfikację.

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja zaznaczona na mapie jest przybliżona

ASPECT Małgorzata Baumgart

Lisia 21
Szczecin
Pokaż numer telefonu

Skontaktuj się w sprawie tej oferty

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267. (więcej...)

Dodane przez: Małgorzata Baumgart Pokaż numer telefonu

Podaj swój adres e-mail aby włączyć powiadomienia o podobnych ofertach!