Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/nnpl/domains/nieruchomosci.net.pl/public_html/include/class.site_offer.inc.php on line 128 Mieszkanie na sprzedaż - Chełm - Nieruchomosci.net.pl

Mieszkanie na sprzedaż

Chełm

  • Cena: 270 000 PLN
  • Cena za m2: 5 037,31 PLN / m2
  • Powierzchnia: 53.6 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
  • Numer ogłoszenia: NNPL_12338562

Opis oferty

GOTOWE DO WPROWADZENIA MIESZKANIE W CENTRUM Oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w centrum Chełma przy ulicy Lutosławskiego, które będzie idealne dla osób poszukujących mieszkania świeżo wykończonego i dobrze wyposażonego. Wskazana cena obejmuje meble oraz wyposażenie AGD, RTV. Opis i charakterystyka Mieszkanie usytuowane jest na parterze 3-piętrowego budynku. Na powierzchni 53,60 m2 znajdują się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z WC oraz przedpokój. Do mieszkania przynależą piwnica i balkon. Teren dokoła budynku wraz z parkingiem i placem zabaw jest ogrodzony, brama sterowana pilotem. Istnieje możliwość dokupienia garażu niedaleko. Budynek oddany do użytkowania w 2012 roku, zarządzany przez Wspólnotę Mieszkaniową; miesięczny czynsz bez zaliczek na wodę i wywóz śmieci wynosi 268 zł. Zadzwoń i umów się na oglądanie, a nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z obsługą.

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja zaznaczona na mapie jest przybliżona

Skontaktuj się w sprawie tej oferty

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267. (więcej...)

Dodane przez: Anna Dziok Pokaż numer telefonu

Podaj swój adres e-mail aby włączyć powiadomienia o podobnych ofertach!