Lokal biurowy na sprzedaż Sławno

Dodano: 01 kwiecień 2014
Aktualizacja: 13 sierpień 2014
Cena: 260 000 zł Powierzchnia: 40 m2 Rodzaj: Lokal biurowy

Szczegóły nieruchomości

Cena: 260 000 PLN Cena za m2: 6 500,00 PLN / m2 Oblicz ratę kredytu hipotecznego » Powierzchnia: 40 m2

Opis

Lokal użytkowy o powierzchni 40,41 mkw., położony na parterze budynku w zabudowie wolno stojącej przy ul. Matejki w Sławnie. W lokalu jest sala sprzedaży o powierzchni ok. 37 mkw. i pomieszczenia zaplecza socjalno-biurowego. Wysokość pomieszczeń 2,80 m. Drzwi wejściowe przeszklone. Na podłodze płytki ceramiczne, ściany malowane farbami. W pomieszczeniach zaplecza glazura i terakota. Okna PCV. Ogrzewanie piecem c.o. na gaz, ciepła woda z elektrycznego podgrzewacza wody. Do lokalu prowadzi niezależne wejście kilkoma schodkami do góry bezpośrednio z poziomu chodnika. Lokal zaopatrzony w instalację wodno-kanalizacyjną, telekomunikacyjną i elektryczną. Stałe opłaty lokalowe 160 zł/m-c, w tym fundusz remontowy, woda, kanalizacja i śmieci. Właściciel lokalu korzysta z pomieszczenia piwnicy o pow. 15 mkw. i komórki o pow. 15 mkw. Przed lokalem znajduje się ogólnodostępny parking na 7 samochodów. Jest to idealne miejsce na sklep, biuro, gabinet lub inny lokal usługowo-handlowy. Bardzo dobra lokalizacja w ścisłym centrum miasta, 100 m od rynku, 50 m od banku PKO, w bezpośrednim sąsiedztwie targowiska miejskiego sprzyja prowadzeniu każdego rodzaju biznesu.

Dodatkowe informacje

Numer ogłoszenia: NNPL_7907240 Numer ogłoszenia w biurze: 1096_P_486

Lokalizacja zaznaczona na mapie jest przybliżona

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Wyślij zapytanie, a ogłoszeniodawca odpowie na Twoje zgłoszenie mailowo lub telefonicznie, zależnie od danych kontaktowych, które zostawisz.

Zapytaj o tą ofertę

Wyślij zapytanie, a ogłoszeniodawca odpowie na Twoje zgłoszenie mailowo lub telefonicznie, zależnie od danych kontaktowych, które zostawisz.

Pamiętaj aby przy kontakcie poinformować, że znalazłeś ogłoszenie w portalu nieruchomosci.net.pl.